Allan Ebeling oljemålning

473729

ALLAN EBELING (1897-1975)," I tygboden ll", signerad á tergo Allan Ebeling 1951-52, olja på duk, ca 117 x 89 cm

Rum 15

Allan Ebeling oljemålning

Budhistorik (53 bud)
3373976
10 500
3373972
10 000
3373970
9 800
3373953
9 600
3373968
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 059 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.