Harald Lindberg

473728

HARALD LINDBERG (1901-1976), "Isen bryter upp, Nybroviken", signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 81 x 50 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Harald Lindberg

Budhistorik (16 bud)
3373361
4 200
3373334
3373354
3373334
3 800
3373272
3 600

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.