Rune Persson oljemålning

473727

RUNE PERSSON (1914-1990), stadsbild, signerad Rune Persson 51, olja på duk, ca 73 x 60 cm

Rum 16

Rune Persson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3365372
2017-07-07 11:50:14

2017-07-13 kl 12:12
Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.