Figge Fredriksson oljemålning

473726

CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1897-1951), Fors, signerad Fredriksson 33, olja på duk, ca 56 x 38 cm

Rum 7

Figge Fredriksson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3373541
900
3367680
850
3373540
850
3367680
700
3373539
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.