Figge Fredriksson oljemålning

473726

CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1897-1951), Fors, signerad Fredriksson 33, olja på duk, ca 56 x 38 cm

Rum 7

Figge Fredriksson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3373541
900
3367680
850
3373540
850
3367680
700
3373539
650

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer