Stockholmsmotiv

473723

J HOLMBÄCK (1900-tal): Stockholmsskymning, signerad J Holmbäck, daterad -27, olja på duk, ca 70x100 cm

Fack 46

Stockholmsmotiv

Budhistorik (1 bud)

3372212
2017-07-12 15:24:45
500

2017-07-13 kl 11:00
Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.