Stolar böjträ

473722

STOLAR, 6 st., varmböjd bok, slät ryggbricka, perforerad sits, 1900-talets första hälft, höjd ca 93, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, senare bemålning, smärre skador

Möbler, Stolar

Hylla 8

Stolar böjträ

Budhistorik (1 bud)

3372899
2017-07-12 23:41:50

2017-07-13 kl 20:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.