Stolar böjträ

473722

STOLAR, 6 st., varmböjd bok, slät ryggbricka, perforerad sits, 1900-talets första hälft, höjd ca 93, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, senare bemålning, smärre skador

Möbler, Stolar

Hylla 8

Stolar böjträ

Budhistorik (1 bud)

3372899
2017-07-12 23:41:50

2017-07-13 kl 20:06
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer