Skåp vitlackerat

473721

SKÅP, omkring 1900-talets mitt, vitlackerad furu, dörrpar med räfflade speglar med bakomvarande hyllinredning, 2 lådor med dragringar i patinerad mässing, etikettmärkt Industriaktiebolaget Furuplywood, Kristinehamn, Sweden, nyckel medföljer, höjd ca 148, 100 x 40 cm

Bruksslitage, senare bemålning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp vitlackerat

Budhistorik (39 bud)
3373558
5 000
3373475
4 800
3373475
4 400
3373178
4 200
3372790

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.