Vitrinskåp

473720

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, bl.a. mahognyfanér, 1900-talets mitt, dörr, låda samt 2 välvda glassidor, höjd ca 150, 100x40 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Vitrinskåp

Budhistorik (11 bud)
3373312
3373311
1 800
3373310
1 600
3371146
3370361
1 400

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.