Vitrinskåp

473720

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, bl.a. mahognyfanér, 1900-talets mitt, dörr, låda samt 2 välvda glassidor, höjd ca 150, 100x40 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Vitrinskåp

Budhistorik (11 bud)
3373312
3373311
1 800
3373310
1 600
3371146
3370361
1 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer