A Budzisz oljemålning

473716

A BUDZISZ (samtida): Lucky Man, signerad och daterad A Budzisz -91, olja på duk, ca 120x120 cm

Krackeleringar, enstaka färgbortfall

Rum 19

A Budzisz oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3379050
3 600
3379033
3 400
3379046
3 400
3379033
3 200
3378393

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.