A Budzisz oljemålning

473716

A BUDZISZ (samtida): Lucky Man, signerad och daterad A Budzisz -91, olja på duk, ca 120x120 cm

Krackeleringar, enstaka färgbortfall

Rum 19

A Budzisz oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3379050
3 600
3379033
3 400
3379046
3 400
3379033
3 200
3378393

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer