M Pyk litografi

473712

MADELEINE PYK (född 1934): Pingviner, signerad M. Pyk, 39/85, färglitografi, bladmått ca 65x54 cm

Fack 39

M Pyk litografi
Budhistorik (15 bud)
3378385
950
3376395
900
3377959
850
3376395
3377958
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.