Tygbitar dukar

473711

TYGBITAR, DUKAR, delvis Kina, 1900-tal, maskinvävda, varierande storlekar
Skador: Smärre fläckar

Smärre fläckar

Diverse, Mattor/Textilier

Tygbitar dukar
Budhistorik (2 bud)

3370030
3369812

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.