Augusta Jensen oljemålning

473706

AUGUSTA JENSEN (1858-1936): Elegant kvinna i salongsinteriör, signerad och daterad Augusta Jensen, Willa Bo 1895, olja på duk, ca 76x53,5 cm
.

Konst, Äldre måleri

Augusta Jensen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3374848
13 000
3372010
10 000
3368633
8 200
3365559
8 000
3365552

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.