Certina herrarmbandsur i 18 k

473705

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, safirglas, datum, refnr. 156.9000.68, cal. ETA 255.411, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 27,5 mm

Verket går ej vid inskrivningstillfället (möjligen utgånget batteri), SAV garanterar ej funktionen, gravyr, skadad urtavla, bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Monter 19

Certina herrarmbandsur i 18 k

Budhistorik (10 bud)
3370315
3371426
3370315
1 900
3371425
1 800
3370315
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer