Certina herrarmbandsur i 18 k

473705

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, safirglas, datum, refnr. 156.9000.68, cal. ETA 255.411, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 27,5 mm

Verket går ej vid inskrivningstillfället (möjligen utgånget batteri), SAV garanterar ej funktionen, gravyr, skadad urtavla, bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Monter 19

Certina herrarmbandsur i 18 k

Budhistorik (10 bud)
3370315
3371426
3370315
1 900
3371425
1 800
3370315
1 700

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.