Arne Jones terracotta

473702

ARNE JONES (1914-1976): Kvinnofigur, skulptur i stenmassa, signerad A Jones, numrerad x/30, höjd ca 57 cm

Patina, lagning på benen

Konst, Skulpturer

Monter 13

Arne Jones terracotta

Budhistorik (16 bud)
3373432
3373123
2 800
3373184
2 600
3373123
2 400
3365758

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.