Jaktväska

473696

JAKTVÄSKA, 18/1900-tal, skinn samt renhud, axelrem

Slitage, patina

Vapen/Medaljer

Monter 14

Jaktväska

Budhistorik (10 bud)
3374007
950
3374005
900
3374006
850
3374005
3374003
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.