Stringhylla

473690

NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla "String", 1900-talets mitt, 3 hyllplan samt 2 gablar, höjd ca 78, bredd 80, djup 20 cm

Visst slitage

Möbler, Hyllor, Design

Hylla 1

Stringhylla

Budhistorik (6 bud)
3373075
550
3372889
500
3369603
450
3368492
3366865

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.