Stringhylla

473689

NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla "String", 1900-talets mitt, 3 hyllplan samt 2 gablar, höjd ca 78, bredd 80, djup 20 cm

Visst slitage

Möbler, Hyllor, Design

Hylla 1

Stringhylla

Budhistorik (8 bud)
3373430
600
3373017
550
3373017
500
3372896
450
3368496

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.