Bordslampa art deco

473686

BORDSLAMPA, art deco, 1930-tal, tre ljusarmar samt centralt placerad kvinnofigur, höjd ca 33 cm

Patina, slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 4

Bordslampa art deco

Budhistorik (3 bud)

3373425
3373345
3372342

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.