Bokhylla teak

473668

HYLLSYSTEM, teak, 1950-tal, gavlar i metall, överdel med hyllplan, underdel med skåp, höjd ca 190, 131x32 cm

Bruksslitage

Möbler, Hyllor, Design

Rum 9

Bokhylla teak

Budhistorik (21 bud)
3373471
1 600
3373474
3373471
1 400
3373469
1 300
3373459

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.