Bokhylla teak

473668

HYLLSYSTEM, teak, 1950-tal, gavlar i metall, överdel med hyllplan, underdel med skåp, höjd ca 190, 131x32 cm

Bruksslitage

Möbler, Hyllor, Design

Rum 9

Bokhylla teak

Budhistorik (21 bud)
3373471
1 600
3373474
3373471
1 400
3373469
1 300
3373459

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer