Nils Forsberg oljemålning

473664

NILS FORSBERG (1842-1934): Porträtt av kvinna i svart klänning, signerad Nils Forsberg, olja på duk, ca 95x66 cm

Krackelyrer, duk med lagning

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Nils Forsberg oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3373574
5 400
3373578
5 200
3373574
5 000
3373573
4 800
3373573
4 400

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.