Nils Forsberg oljemålning

473664

NILS FORSBERG (1842-1934): Porträtt av kvinna i svart klänning, signerad Nils Forsberg, olja på duk, ca 95x66 cm

Krackelyrer, duk med lagning

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Nils Forsberg oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3373574
5 400
3373578
5 200
3373574
5 000
3373573
4 800
3373573
4 400

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer