Roland Lindberg oljemålning

473663

ROLAND LINDBERG (1935-1933): Stuginteriör, signerad , olja på duk, 67x89 cm

Roland Lindberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3372935
2017-07-13 00:41:06

2017-07-13 kl 14:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.