Spegel förgylld

473662

SPEGEL, förgylld, oktagonal form, ca 80x65 cm

Smärre slitage

Speglar

Spegel förgylld

Budhistorik (2 bud)

3373456
3369452

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.