Bert Håge Häverö färglitografi

473661

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Vinterlandskap med Norrskär och Ljusterö, signerad Bert Håge Häverö, numrerad 151/360, färglitografi, bildmått ca 60x78 cm

Fack 33

Budhistorik (34 bud)
3374146
3 600
3374189
3 600
3374146
3 400
3374183
3 200
3374146

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.