Soffbord glas och mässing

473660

SOFFBORD, glas och mässing, 1970/80-tal, höjd ca 40, 99x99 cm

Visst slitage, gummibussningar under glasskivan saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Soffbord glas och mässing

Budhistorik (37 bud)
3374127
9 400
3374119
9 200
3374110
9 000
3374118
8 800
3374110
8 400

Slutpris SEK:
9 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer