Soffbord glas och mässing

473660

SOFFBORD, glas och mässing, 1970/80-tal, höjd ca 40, 99x99 cm

Visst slitage, gummibussningar under glasskivan saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Soffbord glas och mässing

Budhistorik (37 bud)
3374127
9 400
3374119
9 200
3374110
9 000
3374118
8 800
3374110
8 400

Slutpris SEK:
9 400
918 EUR, 1 074 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.