Roland Svensson färglitografi

473659

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, "Efter regn..."signerad och daterad Roland S -92, 325/360, färglitografi, ca 25x42 cm

Fack 53

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
3371804
700
3364321
650
3364383
650
3364321
3364166

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.