Roland Svensson färglitografi

473659

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, "Efter regn..."signerad och daterad Roland S -92, 325/360, färglitografi, ca 25x42 cm

Fack 53

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
3371804
700
3364321
650
3364383
650
3364321
3364166

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer