Peter Dahl färglitografi

473658

PETER DAHL (född 1934): "Fredmans epistel nr 63", färglitografi, provtryck, signerad Peter Dahl, bildmått ca 43x59 cm

Fack 33

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3373818
1 700
3371744
1 600
3368623
3368622
1 400
3368621
1 300

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer