Peter Dahl färglitografi

473658

PETER DAHL (född 1934): "Fredmans epistel nr 63", färglitografi, provtryck, signerad Peter Dahl, bildmått ca 43x59 cm

Fack 33

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3373818
1 700
3371744
1 600
3368623
3368622
1 400
3368621
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.