Peter Dahl färglitografi

473657

PETER DAHL (född 1934): "Norna", signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 61x89 cm

Rum 2

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3372884
3372883
1 900
3372882
1 800
3372881
1 700
3372880
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.