Birgitta Flink oljemålning

473654

BIRGITTA FLINK (1914-1999): Landskap, signerad, olja på duk, 38x57 cm

Fack 53

Birgitta Flink oljemålning

Budhistorik

2017-07-13 kl 17:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.