Orientmatta Isfahan figural

473653

ORIENTMATTA, ull/silke, Isfahan, figural, signerad, ca 146 x 107 cm

Mindre slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Hylla 11

Orientmatta Isfahan figural

Budhistorik (8 bud)
3373011
3 200
3369566
3369565
2 800
3364135
2 600
3364134

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer