Orientmatta Isfahan figural

473653

ORIENTMATTA, ull/silke, Isfahan, figural, signerad, ca 146 x 107 cm

Mindre slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Hylla 11

Orientmatta Isfahan figural

Budhistorik (8 bud)
3373011
3 200
3369566
3369565
2 800
3364135
2 600
3364134

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.