Herrbetjänt Italien

473651

FRATELLI REGUITTI, Italien, herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, märkt FR Brevettato" höjd ca 105 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Herrbetjänt Italien

Budhistorik (16 bud)
3373018
1 600
3372858
3372858
1 300
3371359
3372857

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer