Herrbetjänt Italien

473651

FRATELLI REGUITTI, Italien, herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, märkt FR Brevettato" höjd ca 105 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Herrbetjänt Italien

Budhistorik (16 bud)
3373018
1 600
3372858
3372858
1 300
3371359
3372857

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.