Skål

473649

SKÅL, silver/900, invändigt förgylld, höjd ca 14, diameter 35 cm, vikt ca 631 g

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Silver

Monter 11

Skål

Budhistorik (5 bud)
3372707
1 800
3370915
1 700
3365105
1 600
3370913
1 600
3365105

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer