Skål

473649

SKÅL, silver/900, invändigt förgylld, höjd ca 14, diameter 35 cm, vikt ca 631 g

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Silver

Monter 11

Skål

Budhistorik (5 bud)
3372707
1 800
3370915
1 700
3365105
1 600
3370913
1 600
3365105

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.