Golvlampa mässing

473648

GOLVLAMPA, mässing, 1930/40-tal, rikligt dekorerad pelare, skärm i veckad textil, höjd ca 168 cm

Visst slitage

Belysning, Golvlampor

Hylla 5

Golvlampa mässing

Budhistorik (10 bud)
3373015
3373171
1 400
3373015
3373049
950
3373015
650

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer