Carl Bucherer herrarmbandsur

473645

CARL BUCHERER, armbandsur, stål, 1930/40-tal, manuellt uppdrag (formverk), plexiglas, länk i stål (ej original), diameter 22 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, skadad urtavla samt glas ålderrelaterat bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Monter 10

Carl Bucherer herrarmbandsur

Budhistorik (4 bud)

3368259
450
3367731
3364567
3363573

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer