Carl Bucherer herrarmbandsur

473645

CARL BUCHERER, armbandsur, stål, 1930/40-tal, manuellt uppdrag (formverk), plexiglas, länk i stål (ej original), diameter 22 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, skadad urtavla samt glas ålderrelaterat bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Monter 10

Carl Bucherer herrarmbandsur

Budhistorik (4 bud)

3368259
450
3367731
3364567
3363573

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.