Inger Thurfjell oljemålning

473643

INGER THURFJELL (född 1958): "Life Waves", signerad samt daterad a tergo, olja på duk, 80x80 cm

Fack 44

Inger Thurfjell oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3373787
500
3373404
450
3372643
3368176
3363602

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.