Esther Kjerner oljemålning

473634

ESTHER KJERNER (1873-1952): "Klocktjärn", Jämtland, signerad E. Kjerner, olja på duk uppklistrad på panå, ca 32x37 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Esther Kjerner oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3369298
3366179
3365785
3365783
750
3365782
500

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer