Esther Kjerner oljemålning

473634

ESTHER KJERNER (1873-1952): "Klocktjärn", Jämtland, signerad E. Kjerner, olja på duk uppklistrad på panå, ca 32x37 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Esther Kjerner oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3369298
3366179
3365785
3365783
750
3365782
500

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.