Oljemålning England Porträtt

473623

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Porträtt av gossebarn, olja på duk, ca 46x36 cm

Färgbortfall, slitage, fernissa

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning England Porträtt

Budhistorik (2 bud)

3373073
3366797

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.