Guiseppe Gambogi marmor

473622

GIUSEPPE GAMBOGI (1862-1938): Kviia med körsbär, signerad G Gambogi, marmor, höjd ca 26 cm

Fotnagg samt nagg vid pannan

Konst, Teckningar

Guiseppe Gambogi marmor

Budhistorik (3 bud)

3367817
3367815
3364150
600

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.