Guiseppe Gambogi marmor

473622

GIUSEPPE GAMBOGI (1862-1938): Kviia med körsbär, signerad G Gambogi, marmor, höjd ca 26 cm

Fotnagg samt nagg vid pannan

Konst, Teckningar

Guiseppe Gambogi marmor

Budhistorik (3 bud)

3367817
3367815
3364150
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer