Bengt Lindström färglitografi

473616

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 24/100, färglitografi, ca 67x49 cm

Fack 42

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (8 bud)
3373791
600
3371557
550
3373778
550
3371557
500
3373777
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.