Joan Miro färglitografi

473614

JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, stämpelsignerad, 36/300, blindstämpel Maeght Edition färglitografi, ca 46x60 cm

Gulnad

Fack 49

Joan Miro färglitografi
Budhistorik (13 bud)
3373120
2 400
3373106
3371864
3373105
3371864
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.