Svanstol 1800-talets mitt

473609

SVANSTOL, 1800-talets mitt, senempire, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Svanstol 1800-talets mitt

Budhistorik (4 bud)

3364198
3371181
750
3364198
3363011

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.