Oljemålning landskapsmotiv

473604

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv med båtar, monogramsignerad J.A, olja på duk, ca 20x52 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 50

Oljemålning landskapsmotiv

Budhistorik (10 bud)
3372088
3372124
1 400
3372088
1 300
3370079
3366176

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.