Oljemålning 1800-tal

473598

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vy över farled, olja på duk, 43x54 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 40

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (32 bud)
3373824
6 000
3373823
5 800
3373820
5 600
3373822
5 600
3373820
5 400

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.