Stadsbild oljemålning

473596

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-.tal); Stadsbild, olja på papp, ca 50x68 cm

Skador

Konst, Äldre måleri

Fack 51

Stadsbild oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3373429
1 400
3373428
1 300
3373427
3373426
3373424

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.