Sven Lidberg färglitografi

473590

SVEN LIDBERG (1929-2009): Skärgårdsmotiv, signerad Snen Lidberg, 75/270, färglitografi, ca 44x54 cm

Med dedikation

Fack 27

Sven Lidberg färglitografi
Budhistorik (12 bud)
3373172
850
3373154
3373037
750
3364376
700
3373036
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.