Sven Lidberg färglitografi

473590

SVEN LIDBERG (1929-2009): Skärgårdsmotiv, signerad Snen Lidberg, 75/270, färglitografi, ca 44x54 cm

Med dedikation

Fack 27

Sven Lidberg färglitografi
Budhistorik (12 bud)
3373172
850
3373154
3373037
750
3364376
700
3373036
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer