Vikskärm Jugend

473588

VIKSKÄRM, 1900-talets början, Jugend, tredelad, förgylld metall, tyg, höjd ca 167x122 cm

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 13

Vikskärm Jugend

Budhistorik (17 bud)
3374222
1 300
3374104
3374090
3374076
3372322
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.