Vikskärm Jugend

473588

VIKSKÄRM, 1900-talets början, Jugend, tredelad, förgylld metall, tyg, höjd ca 167x122 cm

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 13

Vikskärm Jugend

Budhistorik (17 bud)
3374222
1 300
3374104
3374090
3374076
3372322
950

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer