Takarmatur Stilnovo Milano

473576

STILNOVO, takarmatur, Italien 1950-tal, frostad vit glaskupa, överdel i mörk akryl, stålstomme, reglerbar höjd, etikettmärkt Stilnovo Milano, armaturens höjd 38, diameter 44,5 cm

Bruksslitage, akrylen med repor

Belysning, Taklampor, Design

Rum 3

Takarmatur Stilnovo Milano

Budhistorik (7 bud)
3366847
3366431
3363770
3363769
3363768
900

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.