Taburetter gustaviansk stil

473573

TABURETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd ca 43, 41x32 cm

En taburett något ostadig och förstärkt, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 14

Taburetter gustaviansk stil

Budhistorik (12 bud)
3370365
950
3373367
900
3370365
850
3373365
3370365
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.