Sideboard

473567

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, för förvaring av grafik, med tre lådor i sargen, samt 11 st kasetter, valnötsfanér, höjd ca 83, 200x50 cm

PROVENIENS: Konstsamlaren Carl-Erik Schlyter

Slitage, bortfall på skivkant, kasetter med skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Sideboard

Budhistorik (1 bud)

3368564
2017-07-09 19:01:12

2017-07-12 kl 20:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.