Oidentifierad konstnär oljemålning

473562

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med figurin, signerad C Hay, olja på duk, 51x61 cm

Fack 4

Budhistorik (17 bud)
3373600
1 400
3373517
1 300
3373066
3372972
3370012

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.