Ytterfoder mässing

473560

YTTERFODER, 1900-talets första hälft, mässing, reliefdekor, höjd 25, diameter 32 cm

Bucklor, slitage

Metall

Rum 7

Ytterfoder mässing

Budhistorik (3 bud)

3373616
3371653
3369405

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.